KONST / Litografier / Färglitografi 14088542
nr 1408 8542
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 17/40. Motivet: 22x38, yttermått inklusive ram: 42x54 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:41:30
17/7 21:22:58
700 kr
19/7 18:48:02
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd